Belediye’den Bahar Temizliği « Bingöl Güncel.tv

24 Kasım 2020 - 20:46

Belediye’den Bahar Temizliği

Bingöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, “Daha Temiz Bir Bingöl İçin” kentte bahar temizliği yapıyor.

Belediye’den Bahar Temizliği
Son Güncelleme :

15 Mart 2017 - 0:01

Bingöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin genelinde çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında çarşı merkezi, çevre yolu ile mahallelerde genel temizlik yapıldı.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, baharın gelmesiyle beraber“Daha Temiz Bir Bingöl İçin” temizlik çalışmalarını sürdüklerini söyledi. Başkan Barakazi, “Ekiplerimiz, cadde ve sokaklarda kıştan kalma atıkları temizlerken ayrıca yol kenarlarında ve parklarda ağaç budayarak bakımlarını yapıyorlar. Bu çalışmalarımız planlı bir şekilde aralıklı olarak rutin bir şekilde sürecektir. Vatandaşlarımızın, toz ve farklı unsurlardan olumsuz etkilenmemesi için temiz bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Şehrimizi güzel kılmak adına vatandaşlarımıza da büyük görevler düşüyor. Çöpleri gelişi güzel etrafı kirletecek biçimde atmamalarını, çevre konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz. Daha temiz bir Bingöl için tüm vatandaşlarımızı bize destek vermeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

reklam