“Bingöl Umut Kervanı Derneği, Ramazan Ayında 1,874 Aileye 1.8 Milyon TL Tutarında Yardım Yaptı”
427 okunma

“Bingöl Umut Kervanı Derneği, Ramazan Ayında 1,874 Aileye 1.8 Milyon TL Tutarında Yardım Yaptı”

Bingöl Umut Kervanı Derneği Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Yardım Etti

ABONE OL
Mayıs 3, 2023 18:10
“Bingöl Umut Kervanı Derneği, Ramazan Ayında 1,874 Aileye 1.8 Milyon TL Tutarında Yardım Yaptı”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Fakir ile ihtiyaç sahibi ve zengin arasında köprü görevi gören Bingöl Umut Kervanı Derneği, kentte ihtiyaç sahiplerine kardeşlik eli uzatmaya devam ediyor.

Yardım derneği Ramazan ayında (Nisan) 1.874 aileye 1 milyon 813 bin 503 TL tutarında ayni ve nakdi yardımda bulundu. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde yaptığı yardımlarla zenginler ve fakirler arasında iyilik köprüsü olma görevini üstlenen Umut Kervanı Vakfı, Ramazan ayı boyunca birçok hayır faaliyetine imza attı.

Hayırsever hizmetleriyle adından söz ettiren Umut Kervanı Vakfı üyesi Bingöl Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği (Bingöl Umut Kervanı Derneği) Nisan 2023 faaliyet raporunu kamuoyu ile paylaştı. Her geçen gün çalışma çevresini genişletmek için çalışan Bingöl Umut Kervanı Derneği, ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin, yoksulların ve yetimlerin ihtiyaçlarını yardımlarla hafifletmek için çalışmalarını sürdürürken, mazlum ve muhtaçlara umut kaynağı oldu. Yoksullarla ihtiyaç sahipleri ve zenginler arasında köprü görevi gören dernek, kentte ihtiyaç sahiplerine kardeşlik eli uzatmaya devam ediyor. ‘Ramazan Umut Getirir’ sloganıyla faaliyet gösteren Bingöl Umut Kervanı, düzenlediği gecede binlerce aileye gıda kolisi dağıttı. Kentte ihtiyaç sahiplerine kardeşlik eli uzatmaya devam ediyor. ‘Ramazan Umut Getirir’ sloganıyla faaliyet gösteren Bingöl Umut Kervanı, düzenlediği gecede binlerce aileye gıda kolisi dağıttı. Kentte ihtiyaç sahiplerine kardeşlik eli uzatmaya devam ediyor. ‘Ramazan Umut Getirir’ sloganıyla faaliyet gösteren Bingöl Umut Kervanı, düzenlediği gecede binlerce aileye gıda kolisi dağıttı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.