Bingöl’den İsrail’e tepki!
1231 okunma

Bingöl’den İsrail’e tepki!

Bingöl'de binlerce kişi, İsrail'in kutsal mekân Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.

ABONE OL
Nisan 5, 2023 23:11
Bingöl’den İsrail’e tepki!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Bingöl’de Çeşitli STK’lar ve İHH, Müslümanlar için önemli dini ve kültürel öneme sahip kutsal mekâna yönelik İsrail’in devam eden saldırılarına tepkilerini ifade etmek için bir basın açıklaması düzenledi.

mekân Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarını protesto edenler, dualarını Mescid-i Aksa’ya pankartlar açarak tepkilerini dile getirdi. Ulucami avlusunda düzenlenen basın açıklaması yapan Bingöl’ün Genç ilçesi İHH şubesi vekili Özhan Gilli,” Mescid-i Aksa ve Kudüs, tarihin ve coğrafyanın en önemli ve kutsal yerlerinden biridir. İsrail’in saldırgan saldırılarına karşı bütün İslam dünyası olarak birlik olmalı ve harekete geçmeliyiz. Kadın, çocuk, yaşlı demeden herkesin hedef alındığı bu saldırılar karşısında sessiz kalmak, İsrail’in planlarına uygun hareket etmek demektir. Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın muhafazası için herkesin harekete geçmesi gerekiyor. İşgalin sona ermesi, Filistin’in özgürlüğü için her türlü eylemi desteklemeli ve İsrail’in planlarını bozmak için hep birlikte çalışmalıyız. Tüm yayın yayında bulunuyoruz, İsrail’e ders vermek için bir araya gelin ve harekete geçin!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.