BİNTSO 2 Ekim’de Seçime Gidiyor
408 okunma

BİNTSO 2 Ekim’de Seçime Gidiyor

Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Erdinç: ‘Askı listesinde ismi bulunmayanların veya bilgilerinde yanlışlık bulunanların yazılı olarak bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.’

ABONE OL
Eylül 14, 2022 08:43
BİNTSO 2 Ekim’de Seçime Gidiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – 2 Ekim’de gerçekleştirilecek Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite ve Meclis Üyeliği seçimleri öncesinde seçmen listeleri askıya çıktı. Askı ilanıyla ilgili açıklamada bulunan Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Tahsin Erdinç, üyelere ‘askı listelerini kontrol edin’ çağrısında bulundu.

Erdinç, açıklamasında şunları katardı;

“02.10.2022 tarihinde Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite ve Meclis Üyeliği seçimlerinin, 06.10.2022 tarihinde Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TOBB Delegesi seçimlerinin yapılacak olması nedeniyle Seçmen listeleri 13.09.2022 Salı günü saat 08.00’da Seçimin yapılacağı yer olan Bingöl Ticaret ve Sanayi Odasında, Oda İnternet sitesinde her meslek komitesi için ayrı ayrı olarak 3 iş günü süreyle 15.09.2022 Perşembe günü saat 17.00’a kadar askıya çıkmıştır.

İlgililer tarafından Seçmen Listeleri incelenerek; Askı süresi içinde Seçmen/Seçilme niteliğine sahip olduğu halde, askı listesinde ismi bulunmayanların veya bilgilerinde yanlışlık bulunanların yazılı olarak bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite ve Meclis Üyeliği seçiminin başlama saati 09.00, seçimin bitiş saatinin 17.00 olarak belirlendiği, Yönetim Kurulu, disiplin Kurulu ve TOBB Delege seçimlerin başlama saati 14.00, seçimin bitiş saatinin 17.00 olarak belirlendiği, bu saatler dışında kimsenin oy kullanamayacağı hususu, İlanen duyurulur.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.