“Biz Klasik Muhalefet Partisi Değil İktidara Talip Olan Bir Siyasi Partiyiz”
242 okunma

“Biz Klasik Muhalefet Partisi Değil İktidara Talip Olan Bir Siyasi Partiyiz”

DEVA Partisi İl Başkanı Mikail Kovalar; “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın sürekli vurguladığı gibi bağıran, toplumu ayrıştıran ve kendisinden olmayanlara hakaret edenlere karşı nezaketimizi ve bilgimizi konuşturduk. Çünkü biz klasik muhalefet partisi değil iktidara talip olan bir siyasi partiyiz. Şehrimizin her bölgesinden siyasete ilk defa deva partisi çatısı altında giren yol arkadaşlarımızla birlikte yürüyoruz.”

ABONE OL
Kasım 17, 2022 10:40
“Biz Klasik Muhalefet Partisi Değil İktidara Talip Olan Bir Siyasi Partiyiz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DEVA Partisi Bingöl İl Başkanlığı’nın 2’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mikail Kovalar, DEVA’nın halkın içinden çıkan bir parti olduğunu belirtti.

“İLK DEFA SİYASETE GİRENLERLE YOLA ÇIKTIK”

Tek hedefinin birinci sınıf özgürlük ve refah dolu bir Bingöl oluşturmak olduğunun altını çizen Kovalar, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Demokrasi ve atılım için, adalet için, eşitlik için, özgürlük için ve refah dolu bir Bingöl için yola çıkalı tam iki yıl oldu. Deva partisi bu halkın içinden doğmuş, bu milletin içinden oluşup yola çıkmış bir siyasi partidir. Deva partisi sürekli halkımız ile iç içedir. Halkımız ile deva partimizin yürüdüğü yol aynı yoldur, baktığımız yarınlar aynı yarınlardır. Bundan tam iki yıl önce il başkanı olduğumda tek hedefim birinci sınıf ekonomi, birinci sınıf özgürlükler, birinci sınıf demokrasi için kocaman bir adım atan deva partisinin hedeflerini çok sevdiğim memleketimde gerçekleştirmektir. Geçim sıkıntısı yaşayan ailelerin, maliyet artışları ile boğuşan sanayicilerin, desteksiz bırakılan esnafın, ay sonunu getiremeyen emeklinin, umudunu yitiren işsiz gençlerimizin, 3-5 siyasinin körelttiği Bingöl’ümüzün umudu olduk ve olmaya devam ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın sürekli vurguladığı gibi bağıran, toplumu ayrıştıran ve kendisinden olmayanlara hakaret edenlere karşı nezaketimizi ve bilgimizi konuşturduk. Çünkü biz klasik muhalefet partisi değil iktidara talip olan bir siyasi partiyiz. Şehrimizin her bölgesinden siyasete ilk defa deva partisi çatısı altında giren yol arkadaşlarımızla birlikte yürüyoruz. Bunun dezavantajlarını yaşasak da Bingöl’ü temiz yüzlerle buluşturmaya and içtik. Bugüne kadar yaptıklarımız, yarının teminatıdır. Her zaman hemşerilerimizin yanında olacağız.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.