Coşkun: “Aday Değilim, Adaylara Başarılar Diliyorum” « Bingöl Güncel.tv

15 Ocak 2021 - 23:29

Coşkun: “Aday Değilim, Adaylara Başarılar Diliyorum”

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, 24 Haziran seçimlerinde aday olmayacağını belirterek, “24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı için başvurmadığımı ve halen yürütmekte olduğum Kalkınma Bakan Yardımcılığı görevime devam etmekte olduğum bilgisini kamuoyuna ve kıymetli Bingöllü hemşehrilerime saygılarımla sunarım” dedi.

Coşkun: “Aday Değilim, Adaylara Başarılar Diliyorum”
Son Güncelleme :

28 Nisan 2018 - 10:11

Bu Haber 9 Kez Okundu

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, 24 Haziran seçimlerinde aday olmayacağını belirterek, “24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı için başvurmadığımı ve halen yürütmekte olduğum Kalkınma Bakan Yardımcılığı görevime devam etmekte olduğum bilgisini kamuoyuna ve kıymetli Bingöllü hemşehrilerime saygılarımla sunarım” dedi.

Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’un açıklamalarından satırbaşları söyle:

“Sayın Cumhurbaşkanımıız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulduğu ilk günden beri, ülkemizi hep daha ileriye taşıyan ve mensubu olmaktan onur duyduğum AK Parti’de Bingöl İl Başkanlığı, 23. Dönem Bingöl Milletvekilliği ve 64. 65. ve 66. Hükümet Kalkınma  Bakan Yardımcılığı görevlerinde bulunma şeref ve bahtiyarlığına eriştim. Bulunduğum bütün görevlerde ülkeme, milletime ve şehrime en iyi, en doğru ve en faydalı şekilde hizmet etme gayret ve çabası içinde olduğuma siz değerli hemşehrilerimin de şahitlik ettiğine ve edeceğine inancım sonsuzdur. Nitekim bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şuur ve amaç doğrultusunda tarafıma tensip ve takdir buyrulmuş olan bu görev çerçevesinde hizmet etmeye devam edeceğim. Bu vesileyle 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı için başvurmadığımı ve halen yürütmekte olduğum Kalkınma Bakan Yardımcılığı görevime devam etmekte olduğum bilgisini kamuoyuna ve kıymetli Bingöllü hemşehrilerime saygılarımla sunarım. “

“BÜTÜN ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM”

“Bingöl milletvekili adaylığı İçin başvuruda bulunan bütün aday adaylarına başarılar diliyor Allah yardımcıları olsun diyorum. Yüreğinde ülke ve memleket sevgisi taşıyan her dava arkadaşımın yanında olacağım ve bu seçimden de alnımızın akıyla çıkmak için üzerime düşen bütün görevleri eksiksiz yerine getireceğim hususu her türlü şüpheden varestedir. Bingöllümüzün bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hepimizi gururlandıran, başımızı dik tutmamızı sağlayan sonuçlara 24 Haziran’da da ulaşması için zaman, mekan ve imkan sınırı tanımadan hepimizin önceki dönemlerden daha fazla çalışması zaruridir.”

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

“24 Haziran seçimlerinin öncelikle ülkemiz ve ardından da partimiz için hayati önemde olduğu şüphesizdir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bütün kurum ve kurullarıyla yerleştirilebilmesi bu seçimden de zaferle ayrılmamıza bağlıdır. Allah çalışanın ve doğru olanın yanındadır.  Eğrisi kalmamış doğru olan kutlu davamızda Cenab-ı Allah şüphesiz yardımcımız olacaktır. Bize düşen ona iman etmek sonrasında çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır.İnanıyorum ki, 24 Haziran’da Milletimizin teveccühü, iltifatı ve duası ile kurucu liderimiz olan ve milletimizin gönlünde müstesna bir yer tutan Sayın Cumhurbaşkanı’mız ilk turda yeniden seçilecektir. “Cumhur İttifakı” gönlü coğrafyamız olan Bingöllümüzde ve ülke sathında genel seçimlerden parlamento çoğunluğunu sağlamış olarak zaferle çıkacak ve AK Parti’miz iktidar sürecini başarı ile devam ettirecektir. Bu kutlu davanın bayrak yarışında AK Partiden milletvekili aday adayı olacak bütün kıymetli hemşerilerime, dava ve yol arkadaşlarıma başarılar diliyor, siyaset yolculuklarının kendileri ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını bütün yüreğimle temenni ediyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.