Dünyanın en hızlı dizel SUV’u! « Bingöl Güncel.tv

16 Ocak 2021 - 21:50

Dünyanın en hızlı dizel SUV’u!

Dün­ya­nın en hız­lı ve en güç­lü lüks di­zel SU­V’­u mer­ke­zin­de, ge­liş­miş bir tek­no­lo­ji­ye sa­hip olan, ta­ma­men ye­ni, üç­lü şarj­lı, 4,0 lit­re, 32 valf V8 mo­tor yer alı­yor. 435 bey­gir ve 900 Nm. tork üre­ten Ben­tay­ga Die­sel, 270 km/s mak­si­mum hı­za ulaş­yor ve 0-100 km/s hız­lan­ma­sı­nı 4,8 sa­ni­ye­de ta­mam­lı­yor.

Dünyanın en hızlı dizel SUV’u!
Son Güncelleme :

13 Kasım 2016 - 17:53

Bu Haber 12 Kez Okundu

Ben­tay­ga Die­sel, te­miz tek­no­lo­ji­le­ri ve ge­liş­ti­ril­miş men­zil ka­pa­si­te­si­ni ge­ti­rir­ken, Ben­tay­ga W12’nin di­na­mik per­for­man­sı­nı da ko­ru­yor. Ben­tay­ga Die­sel, W12 mo­to­ra sa­hip ekü­ri­siy­le ay­nı mo­dern lüks İn­gi­liz ta­sa­rı­mı­nı su­nar­ken, bir ben­ze­ri da­ha ol­ma­yan çe­şit­li ta­sa­rım ek­le­me­le­ri­ne de sa­hip.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.