“Fesih Zeki Mert, Bingöl’de yapacağı hizmetleri tanıttı ve güvenilirliğini vurguladı”
547 okunma

“Fesih Zeki Mert, Bingöl’de yapacağı hizmetleri tanıttı ve güvenilirliğini vurguladı”

Bağımsız milletvekili adayı Fesih Zeki Mert, Bingöl'de basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapacağı hizmetleri tanıttı.

ABONE OL
Nisan 28, 2023 17:22
“Fesih Zeki Mert, Bingöl’de yapacağı hizmetleri tanıttı ve güvenilirliğini vurguladı”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Bağımsız milletvekili adayı Fesih Zeki Mert, Bingöl’de basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapacağı hizmetleri tanıttı.

Bağımsız Milletvekili adayı Mert, kendisinin disiplinli ve azimli bir insan olduğunu belirterek, yapacağı işleri gerçekten inandığı için yaptığını ve sevmediği işleri asla yapamayacağını söyledi. Kendisinin her zaman duygularıyla hareket ettiğini ve her zaman kendisine güvendiğini vurgulayan Mert, bağımsız bir aday olarak sahada çok önemli şeyler gördüğünü söyledi. Mert, yapacağı projeleri hayata geçirirse Bingöl için gerçekten çok güzel şeyler olacağına inandığını ifade etti.

Mert, Bingöl’deki seçimin bir strateji seçimi olduğunu belirtirken, iyi bir strateji yapılırsa kazananın da o olacağını söyledi.

Ayrıca, güvenimi kaybedeceğime ölürüm diyen Mert, söz verdiği işi mutlaka yapacağına da dikkat çekti. Mert, Bingöl’deki itibari suikastların kendisine yapılan iftiralar olduğunu ve hiç kimseye avantadan para vermediğini vurgularken, sosyal sorumluluk projesi yapan bir adam olduğunu da belirtti. Kendisinin paramın benim için olduğunu, çocuklarım ve şirketim için olduğunu söyleyen Mert, her şeyden önce insan olduğunu ve insanlarla fikirlerini paylaşmak zorunda olduklarını ifade etti. Mert, kendisine oy için para verdiğini iddia eden bir kişinin çıkıp kamuoyunda söylemesini istedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.