Genç Millet Bahçesi: Geleceğe Adım Adım
185 okunma

Genç Millet Bahçesi: Geleceğe Adım Adım

Yüksek Ziraat Mühendisi: Kum Ocaklarının Yerine Otogar ve Sosyal Tesisler Yapılmalıdır,”dedi

ABONE OL
Eylül 18, 2023 16:19
Genç Millet Bahçesi: Geleceğe Adım Adım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Bingöl’ün Genç ilçesinde aktif olarak çalışan kum ocaklarının yerine otogar ve sosyal tesislerin inşa edilmesi gerektiğini savunan Yüksek Ziraat Mühendisi Osman Topluk, Genç Millet Bahçesi’nin kazandırılmasına katkı sağlayanlara teşekkürlerini iletti.

Topluk, kaliteli hizmetlerin sürdürülebilmesi için kum ocaklarının kaldırılması gerektiğine dikkat çekti. Kum ocaklarının, Millet Bahçesi’nin kullanımını engellediğini ve hatta zarar verdiğini belirterek, bu alana otogar ve sosyal tesislerin yapılmasının daha faydalı olacağını vurguladı. Ayrıca, bu projenin Genç İlçesi’nin çevre ve görsel kirlilik sorunlarını çözeceğini ve ilçenin daha temiz ve modern bir çevre oluşturacağını dile getirdi. Topluk, Genç İçin Elele vererek ilçenin gelişimine katkı sağlayabileceğini belirterek, projenin hayata geçirilmesinin Genç İlçesi için parlak bir geleceği müjdeleyeceğini ifade etti.[BGHA]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.