Hayırsever İş Adamından 809 Öğrenciye Bot Yardımı | Bingöl Güncel.tvBingöl Güncel.tv

19 Mayıs 2021 - 03:45

Hayırsever İş Adamından 809 Öğrenciye Bot Yardımı

Bingöl’de isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever İşadamı, köylerde eğitim öğretim gören ve ihtiyaç sahibi öğrencilere 809 adet bot yardımında bulundu.

Hayırsever İş Adamından 809 Öğrenciye Bot Yardımı
Son Güncelleme :

08 Aralık 2016 - 0:27

Bu Haber 24 Kez Okundu

14 köy okulunda 809 öğrenciye kışlık bot yardımında bulunan ve isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever iş adamı, öğrencilerin eğitim ve öğretiminin ülke geleceği açısından çok önemli olduğunu, bunun içinde herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini söyledi. Bu tarz yardım ve desteklerinin daima süreceğini dile getiren iş adamı, insana değer vermenin kendisine mutluluk kattığını ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin; “Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde hala yazlık açık ayakkabılar ile okula gitmek durumunda kalan öğrencilerin isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever iş adamımız tarafından bağışlanan botlarla öğrencilerimizin yüzünü güldürdükleri için kendilerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu tür desteklerin tüm iş adamları tarafından yapılması gerektiğini belirten Engin, hayırsever işadamının bu davranışının örnek olmasını istedi.