Merkez köylerde elektrik kesintisi yapılacak « Bingöl Güncel.tv

25 Kasım 2020 - 10:25

Merkez köylerde elektrik kesintisi yapılacak

BİNGÖL Merkeze bağlı Göltepesi, Kardeşler, Çavuşlar, Gökçeli, Ağaçeli ile Yolçatı, Kuruca, Gökçekanat ve Direkli köylerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Merkez köylerde elektrik kesintisi yapılacak
Son Güncelleme :

17 Şubat 2020 - 10:59

Merkeze bağlı Göltepesi, Kardeşler, Çavuşlar, Gökçeli, Ağaçeli ile Yolçatı, Kuruca, Gökçekanat ve Direkli köylerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ), merkeze bağlı Göltepesi, Kardeşler, Çavuşlar, Gökçeli, Ağaçeli ile Yolçatı, Kuruca, Gökçekanat ve Direkli köylerinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.
Şebeke uzaktan izleme çalışmaları nedeniyle yapılacak olacak kesinti, 17 Şubat 2020’de Göltepesi, Kardeşler, Çavuşlar, Gökçeli, Ağaçeli, Köyleri ve Mezarlarında 14:00 ile 17:00 saatleri arasında uygulanacak.

Yolçatı, Kuruca, Gökçekanat ve Direkli köylerinde ise 18 Şubat 2020 günü 09:00 ile 12.00 saatleri arasında uygulanacak.

Kesintiler merkez köylerde etkileneceği hatırlatılan açıklamada, etkileneceği hatırlatılan açıklamada, “Çalışmanın yapılacağı saatlerde elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılması, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları ve kesinti hakkında geniş bilgi için de 186 alo elektrik arıza telefon hattına başvurmaları gerekmektedir” denildi.

reklam