Öğrenciler, Kitapla Buluşmaya Devam Ediyor « Bingöl Güncel.tv

25 Kasım 2020 - 08:12

Öğrenciler, Kitapla Buluşmaya Devam Ediyor

Vali Köşger tarafından başlatılan “Okuyorum, Bingöl’de Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Projeyle öğrenciler, kitaplarla buluşmaya devam ediyor.

Öğrenciler, Kitapla Buluşmaya Devam Ediyor
Son Güncelleme :

22 Aralık 2016 - 8:26

Proje kapsamında öğrencileri makamında ağırlayarak, öğrenciler ile tek tek tanışan Vali Köşger: “Kitap okuyan öğrencileri görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kendi gelecekleriniz ile ilgili ciddi hazırlık yapıyor olmanız da bizleri ayrıca mutlu ediyor. Çünkü bu ülkenin geleceği sizlersiniz. Gördüğüm kadarı ile farkındalık düzeyiniz oldukça yüksek. Alanınızı belirlerken oldukça bilinçli kararlar verdiğinizi görüyorum. Türkiye’deki okullardan haberdarsınız, gelecek ile ilgili planlarınız var. İnşallah bu planları gerçekleştirme fırsatı bulursunuz. Bazen planlarınız istediği gibi gitmeyebilir ancak bu noktada takılıp kalmayıp devam etmek önemlidir. Hayatı tekrar revize edip devam etmek gereklidir. Bu projeyi devam ettireceğiz. Kitap okuyan öğrencilerle beraber olmaya, onları daha çok kitapla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Öğrenciler ile uzun süre sohbet eden Vali Köşger, daha sonra öğrencilere seçtikleri kitapları hediye etti.

Programa Vali Yavuz Selim Köşger’in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Burtaşkıray katıldı.

reklam