Olimpik Denemelerde Bingöl Rüzgârı | Bingöl Güncel.tvBingöl Güncel.tv

10 Mayıs 2021 - 00:53

Olimpik Denemelerde Bingöl Rüzgârı

Mersin’de düzenlenen Olimpik Deneme yarışmalarına katılan Bingöllü sporcular 3 bin ve 800 metre dallarında elde ettikleri derecelerle yarışmada Bingöl rüzgarı estirdi.

Olimpik Denemelerde Bingöl Rüzgârı
Son Güncelleme :

29 Nisan 2021 - 11:14

Bu Haber 129 Kez Okundu

Mersin’de düzenlenen Olimpik Deneme yarışmalarına 3 bin metre dalında yarışan Muhammed Çintay birincilik ipini göğüslerken 800 metre dalında yarışan bir diğer Bingöllü sporcu Ahmet Dikdiren ikinci oldu.

Bingöl Gençlik ve Spor İl müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“24-25 Nisan 2021 tarihleri arasında Mersin ilinde yapılan Olimpik deneme yarışmalarında ilimizi temsilen yarışan sporcularımız Muhammed Çintay 3.000 metre dalında birinci, Ahmet Dikdiren ise 800 metre dalında ikinci olarak önemli bir başarıya imza atan başarılı sporcularımız en iyi derecelerini yaptılar. Mersin İlinde yapılan Olimpik deneme yarışmalarında önemli bir başarıya imza atan sporcularımız ve antrenörleri İl Müdürümüz Mahmut Danayiyen’i makamında ziyaret etti.

İl Müdürümüz Danayiyen Olimpik deneme yarışmalarında en iyi derecelerini yaparak önemli bir başarıya imza atan sporcularımız Muhammed Çintay, Ahmet Dikdiren ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.”