Solhanspor Ekim Gelir-Gider Tablosu Paylaştı | Bingöl Güncel.tvBingöl Güncel.tv

19 Mayıs 2021 - 02:01

Solhanspor Ekim Gelir-Gider Tablosu Paylaştı

AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl Solhanspor Ekim 2020 dönemi gelir-gider tablosunu kamuoyuyla paylaştı.

Solhanspor Ekim Gelir-Gider Tablosu Paylaştı
Son Güncelleme :

20 Kasım 2020 - 19:47

Bu Haber 78 Kez Okundu

AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl Solhanspor Ekim 2020 dönemi gelir-gider tablosunu kamuoyuyla paylaştı.

Bingöl Solhanspor Başkanı Ziya Sözen, yaptığı açıklamada, “ AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl Solhan Spor Yönetimi Kurulu olarak göreve geldiğimiz gün şeffaflık ilkesi gereği her ay gelir ve gider tablomuzu kamuoyu ile paylaşacağımızı ifade etmiştik. Bu kapsamda ilk tabloyu geçtiğimiz ay paylaşmıştık. Ekim ayının gelir gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşıp kamuoyuna verdiğimiz sözümüzü de yerine getirip kulübümüzün şeffaflığını ve güvenirliliğini gösteriyoruz. Amacımız; insanlarımızın takımımıza güven duyması, spor kulüplerine yönelik azalan güven duygusunun yeniden arttırılması, insanlarımızın yaptığı yardımların nerelere nasıl harcandığını bilmesini sağlayarak insanların güvenine layık olabilmektir. Bu kapsamda bundan sonra da her ay gelir ve gider tablomuzu şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Altı ayda bir de bağımsız Mali müşavir tarafından kulübümüzün gelir gider tablosunu denetime tabi tutacağız. Böylece insanlarımızın kulübümüze olan güveni artacak, herkes gönül rahatlığı ile kulübümüze yardım yapmak isteyecektir. Şimdiye kadar kulübümüze maddi ve manevi destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Kulübümüze yapılacak her kuruş yerinde ve amacına uygun bir şekilde harcanacağını da beliririz.” İfadelerini kullandı.