Yakuphanoğlu, Genç Tapu Müdürü Oldu « Bingöl Güncel.tv

25 Kasım 2020 - 10:16

Yakuphanoğlu, Genç Tapu Müdürü Oldu

Solhan’da Tapu Müdürü olarak hizmet veren Sedat Yakuphanoğlu, Genç Tapu Müdürlüğü görevine atandı. Yakuphanoğlu, yakın zamanda ilçeye gelerek görevine başlayacak.

Yakuphanoğlu, Genç Tapu Müdürü Oldu
Son Güncelleme :

19 Ağustos 2020 - 8:49

Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nde memuriyet görevine başlayan, Bingöl, Elazığ ve Balıkesir illerinde de görev yapan Sedat Yakuphanoğlu, Genç Tapu Müdürü olarak atandı. Yakuphanoğlu, “Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hızlı ve güvenilir çalışma anlayışımızla değerli Genç ilçe halkımızın hizmetinde olacağım” dedi.

Yakuphanoğlu, Balıkesir Burhaniye Tapu Müdürlüğü’nde Müdür yardımcılığı, Bingöl İli Genç İlçe Tapu Müdürlüğü’nde ve akabinde Bingöl Tapu Müdürlüğü’nde müdür yardımcılığı ve vekâleten Müdürlük görevi, Karlıova Tapu Müdürlüğü ve son olarak Solhan Tapu Müdürlüğünde müdür olarak görev yaptı.

Son olarak Genç ilçesinde Müdür olarak atanan ve Eylül ayı başında görevine başlayacak olan Yakuphanoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,  “Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hızlı ve güvenilir çalışma anlayışımızla değerli Genç ilçe halkımızın hizmetinde olacağım. Rabbim muvaffak etsin inşallah. Rabbim utandırmasın” İfadelerini kullandı.

reklam