Yeşil Sol Parti Adayları Bingöl Basınıyla bir araya geldi
1024 okunma

Yeşil Sol Parti Adayları Bingöl Basınıyla bir araya geldi

Yeşil sol partisi milletvekili adayları Ömer Faruk Hülakü, Cemile Turhallı, Faruk Aris ve Yeşil Sol Parti il yönetimi kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.

ABONE OL
Nisan 20, 2023 14:56
Yeşil Sol Parti Adayları Bingöl Basınıyla bir araya geldi
1

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – İftar yemeğinden konuşan Ömer Faruk Hülakü, “14 Mayıs’tan sonrasının basın özgürlüğünün cennetini çiziyoruz. Basın özgürlüğüne saygı gösteren, gazetecilerin güvenliğini sağlayan, sansür ve baskıyı reddeden bir toplum hayal ediyoruz. Gazetecilik mesleğinin itibarının ve saygınlığının yüksek olduğu bir düzen yaratmak istiyoruz”. dedi.

“ TÜRKİYE’DE GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK HAK İHLALLERİ YAŞANIYOR ”

Yurtdışına giden HDP seçmeni ile ilgili konuşan Hülakü: “Yurt dışına giden oylar belki Bingöl’de bizim alacağımız oyu etkiler ama oraya gidenler yine oy kullanacaklar. Türkiye’de gerçekten çok büyük hak ihlalleri yaşanıyor. Büyük bir ekonomik kriz var. Bu da Bu memlekette hemen hemen her aileden bir gencin Avrupa’ya gitmesine sebep oldu. Yani gerek siyasi nedenlerle, gerek ekonomik nedenlerden dolayı Avrupa’ya gitti. Biz bu seçmenlerin bizim seçmenimiz olduğunu biliyoruz. Ama bu durumun bizi çok fazla etkileyeceğini düşünmüyoruz.” 

“ SOKAKTA, YOLDA, NEREDE OLURSA OLSUN GÖRDÜĞÜMÜZ HERKESE DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ ”

Faruk Aris, Yeşil Sol Parti’nin 3. sıradan milletvekili adayı olarak, çok çalışma konusunda sorun yaşamayacaklarını vurguladı. Aynı zamanda, insanlarla birebir ilişki kurmaya önem verdiklerini ve sokakta, yolda, nerede olursa olsun gördükleri herkese dokunmaya çalıştıklarını ifade etti.

Faruk Aris, seçim kampanyası sırasında insanlarla yakın temas halinde olmayı hedeflediklerini belirterek, insanlarla güçlü bir bağ kurmayı ve seçmenlerin taleplerini anlamayı hedeflediğini belirterek, parti olarak toplumun farklı kesimlerinden gelen insanlarla doğrudan iletişim kurarak, onların beklentilerini ve endişelerini dinlemeye büyük önem verdiklerini ifade etti. Bu yaklaşımın, parti politikalarını ve seçim vaatlerini insanların gerçek ihtiyaçlarına göre şekillendirmelerine yardımcı olacağını söyledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.