Yollar Göle Döndü! | Bingöl Güncel.tvBingöl Güncel.tv

19 Mayıs 2021 - 02:42

Yollar Göle Döndü!

Genç İlçesinde merkezi girişinde altyapı eksikliği nedeniyle yollar göle döndü. Vatandaşlar, sorumluların istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Yollar Göle Döndü!
Son Güncelleme :

02 Aralık 2016 - 23:59

Bu Haber 26 Kez Okundu

Genç ilçesi Bingöl Caddesi’nde gerçekleştirilen kaldırım çalışmasında su tahliye kanalları açılmaması, yağan yağmur ile birlikte karayolunu adeta göle çevirdi. Yaşanan rezaleti görüntüleyip sosyal medya hesabından paylaşan vatandaşlar ise duruma sert tepki gösterip sorumluların derhal istifa etmesi gerektiğini dile getirdi.

Genç ilçe giriş ve çıkışında bulunan yolların kaldırım ve orta refüjlerinin yapılması için Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerince yaz aylarında çalışma gerçekleştirildi. Yapımı esnasında darlığı konusunda eleştiri konusu olan kaldırım çalışması kış mevsimi ile birlikte çileye dönüştü. Gerçekleştirilen kaldırım çalışmasında su tahliye kanalları açılmaması, yağan yağmur ile birlikte karayolunu adeta göle çevirdi. Yaşanan rezaleti görüntüleyip sosyal medya hesabından paylaşan vatandaşlar ise duruma sert tepki gösterip sorumluların derhal istifa etmesi gerektiğini dile getirdi.