Zazaoğlu, Ankara BİNYAR’da Güven Tazeledi
705 okunma

Zazaoğlu, Ankara BİNYAR’da Güven Tazeledi

Ankara'da faaliyet gösteren Bingöl İl ve İlçeler Dayanışma Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği'nin (Ankara BİNYAR) genel kurulu yoğun katılımla gerçekleştirildi. İki listenin yarıştığı seçimlerde Yakup Zazaoğlu liderliğindeki mevcut yönetim kurulu listesi yeniden seçilerek güven tazeledi.

ABONE OL
Mayıs 1, 2023 15:06
Zazaoğlu, Ankara BİNYAR’da Güven Tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Ankara’da faaliyet gösteren Bingöl İl ve İlçeler Dayanışma, Yardımlaşma, Eğitim ve Kültür Derneği’nin Ankara BİNYAR genel kurulu, mevcut yönetim kurulunun görev süresinin dolması nedeniyle seçim için Ankara’da toplandı. Seçim yoğun katılımla derneğin Ankara’daki binasında gerçekleştirildi. Seçimlerde iki liste yarıştı. Mevcut yönetimin ve karşı listenin oylarının sayılmasının ardından Yakup Zazaoğlu ve ekibi 2 yıllık yönetim görevini yeniden kazandı.

Seçimin ardından katılan tüm hemşerilerine teşekkür eden Zazaoğlu, “Bugün burada birlik ve beraberlik içinde güzel bir seçim yapıldı. Derneğimizin faaliyetleriyle vatandaşlarımıza dokunmayı başardığını bugün burada gördük. Bugün burada yarışan listeler Bingöllülerin Bingöl’e hizmet sevgisinin bir göstergesinden başka bir şey değildir. Çünkü biz hayırda yarışmayı öğrendik. Dernekçilik de iyilik ve fedakârlık işidir. Dolayısıyla bugün burada yapılan yarışma bir hizmet yarışmasıdır. Bingöllü hemşerilerim bu durumdan dolayı mutluyum ayrıca seçimlerin sakin ve huzurlu geçmesinden dolayı mutluyum bundan sonra da çalışmalarımıza yeni projeler üretmeye devam edeceğiz sadece yönetim kurulu üyelerimizden değil sizlerden de destek bekliyoruz. Tüm hemşerilerimiz. Çünkü unutulmamalıdır ki tüm Bingöllüler derneğimizin doğal üyesidir.”

Derneğin yeni yönetim listesi, Başkan olarak Yakup Zazaoğlu ve üyeler Ahmet Bogatekin, Faysal Karahan, Nurettin Tavlar, Ayhan Dursun, Ömer Bozaba, Engin Alkis, Rıfat Balat, Mehmet Ali Çaparlar, Murat Ayverdi, Muhittin Tugal, Ömer Öztoprak, Turan Yılmaz, Orhan Barulay, Vahap Hansu, Abdulcebbar Sav, Rahim Burkek, M. Emin Tekin, Nurettin Bahadır, Burhan Tanık, Nezir Büyük, Süleyman Beysulen, Esra Ata, Harun İkiz, Semih Çelik, Sabettin Hanay, Yusuf Saldiz, Murat Belge, ve Mustafa Taşkın, Recep Almalı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.