Bingöl Kent Konseyi Yeni Dönemde Harekete Geçiyor
120 okunma

Bingöl Kent Konseyi Yeni Dönemde Harekete Geçiyor

Bingöl Kent Konseyi, Genel Kurul sonrası ilk Yürütme Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kent Konseyi Başkanı Orhan Açıkbaş, toplantıda yeni dönem için belirlenen yol haritasını ve hayata geçirilecek çalışma gruplarını tanıttı.

ABONE OL
Temmuz 10, 2024 15:33
Bingöl Kent Konseyi Yeni Dönemde Harekete Geçiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Açıkbaş, Kent Konseyi’nin farklı bireylerin, grupların, toplulukların, kurumların ve kuruluşların bir araya gelerek kentlerine katkıda bulunduğu bir platform olduğunu vurguladı. Yerel yönetimlere destek olmak ve kentlilik bilincini güçlendirmek amacıyla bir araya geldiklerini belirten Açıkbaş, Kent Konseyi’nin Bingöl için önemli bir yapı olduğuna inandıklarını söyledi.

Kent Konseyi’nin yürütme kurulu üyeleri ile birlikte kentin sorunlarını ve önceliklerini belirleyerek, daha etkin ve yararlı olması için çalıştıklarını ifade eden Açıkbaş, Kentsel dönüşüm, doğal afetler, sosyal, sportif, kültürel, sağlık, tarım ve hayvancılık, kadın, gençlik, doğa çevre, eğitim ve aile gibi farklı alanlarda çalışma grupları oluşturduklarını dile getirdi. Bu gruplarda gönüllü olarak çalışacak kişileri ve projelerini beklediklerini söyleyen Açıkbaş, tüm hemşehrileri Kent Konseyi meclis ve çalışma gruplarına katılmaya davet etti.

Orhan Açıkbaş, “Ortak akıl ve bilinçle hareket ederek kentimize ve geleceğimize sahip çıkmak adına tüm hemşehrilerimizi Bingöl Kent Konseyi’ne katılmaya davet ediyorum,” dedi. [BGHA]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.