0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV –Bingöl’de yapılan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre mevcut AK Partili Başkan Erdal Arıkan’ın kazandığı açıklandı. Arıkan, seçim zaferini kutlarken, “Bu dönemde, hiç zaman kaybetmeden bu şehrin geleceğini planlamaya başlayacağız. 50 yıl sonra, hatta 100 yıl sonra bile bu şehir için planlar yapacağız” dedi.AK Parti’nin belediye başkan adayı ve mevcut Başkan Erdal Arıkan, resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 35,18 oranında oy alarak seçimi kazandı. Sandıkların yüzde 97’sinin açılmasından sonra konuşan Arıkan, seçmenlere teşekkür ederek, gelecek dönem için hazırlıkların başlayacağını belirtti.

Arıkan “İstişareyi hep öne alacağız. İstişare yapan insan, hiçbir zaman kaybetmez. Kolay kolay yanlış yapmaz. Yarın yanlış yapsa bile minimuma indirir. Bundan dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere biz hem genel merkezimizle, milletvekillerimizle ve bütün teşkilatlarımızla aynı hassasiyeti ortaya koyacağız. Yine sizlerle birlikte bu memleketi yöneteceğiz. Şunu çok net söylüyorum; bizim birinci dönem çok ciddi bir heyecanımız vardı. Sizlerin bugün bize verdiği bu önemli sorumluluk gereği heyecanımızı inşallah artırarak sahada olacağız. Bu dönem inşallah göreceksiniz, hiç zaman kaybetmeden planlamamızı yaparken bu şehrin 50 yıl sonrasını, 100 yıl sonrasını planlayacağız. Bize ne yakışır, şu an bu memlekette yaşayan her bir vatandaşımızın, her bir hemşerimizin, bu memleketin her bir insanının 50 yıl sonrasında da, 100 yıl sonrasında da gelecek nesillere Bingöl’ü emanet edeceğiz” [BGHA]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.