398 okunma

BİNTSO’nun Yeni Başkanı Kadir Çintay Oldu

Bingöl Ticarete ve Sanayi Odası (BİNTSO) Meslek Komite seçimlerinin ardından bugün başkanlık seçimi yapıldı. Yeni Başkan Kadir Çintay oldu.

ABONE OL
Ekim 7, 2022 11:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – BİNTSO’da 02 Ekim 2022 Pazar günü gerçekleştirilen Meslek Komite seçimlerinde 10 meslek gurubundan adaylar belirlenmişti. Bugün ise Yönetim Kurulu Başkan Başkanı ve Meclis Başkanlığı seçimi vardı. Saat 09.00’da başlayan oylamaya saat 17.00’da sona erdi.

Yapılan oylama ile kesinleşen sonuçlar şöyle;

Yönetim Kurulu Başkanı:Kadir Çintay

Meclis Başkanı: Doğan Koç

Meclis Başkan Vekilleri: Ferhat Baynal ve Hatip Üçgül

Disiplin Kurulu Başkanı: Sinan Baylas

TOBB Delegesi: Ramazan Çakan

Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve diğer görevlendirmeler ise önümüzdeki hafta içinde belirlenecek.

“GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ”
Seçim sonrası görüşleri alınan BİNTSO’nun yeni başkanı Kadir Çintay, üyelerin menfaati için yürütülecek çalışmalardan yeni istihdam alanlarının oluşturulmasına kadar her alanda yoğun bir çaba içerisinde olacaklarını vurguladı.

Bingöl’ün ticari bazda gelişimini önceleyeceklerinin altını çizen Çintay: “Bu hususta değil elimizi, gövdemizi taşın altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İlimizin ve üyelerimizin menfaatine olacak her türlü projeye ve fikre açık olacağımızı da buradan beyan etmek isterim. Ayrıştırmadan, kucaklayıcı bir anlayışla birlikte Odamızı daha ileri noktalara taşıyacağız inşallah” dedi.

Gerek komite seçimlerinde gerekse başkanlık seçimlerinde destek veren, vermeyen herkese teşekkür eden Çintay; “Artık seçim süreci geride kaldı. El birliğiyle önümüze bakmalıyız” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.