428 okunma

Eğitim Bir-Sen Üniversite Şubesi, Talepleri Başkana İletti

Eğitim Bir-Sen Üniversite şubesi, şef ve teknikerlere 3600 ek gösterge hakkı verilmesi ve idari personele geliştirme ödeneği verilmesi gibi talepleri, sendika başkanı Ali Yalçın’a iletti.

ABONE OL
Aralık 5, 2022 20:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV- Antalya’da gerçekleştirilen Eğitim Bir-Sen 17. Türkiye Buluşması’na Bingöl EBS2 şubesi de katılım gösterdi. Buluşmada, Üniversite personeline yönelik şef ve teknikerlere 3600 ek gösterge hakkı verilmesi, idari personele geliştirme ödeneği verilmesi, tayin ve yer değiştirme hakkının verilmesi, görevde yükselme sınavlarının merkezi sistemle yapılması, akademik personelin sözleşme konusunun çözümü, öğretim elemanlarının yükseltilme ve atanma kriterlerinin iyileştirilmesi gibi talepler Başkan Ali Yalçın’a iletildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan şube başkanlığı; “İlgili konuları içeren dosyamızı, Memur-Sen ve Eğitim-Bir- Sen genel başkanı Ali Yalçın’a çözülmesi ve ilgili yerlere iletilmesi amacıyla ulaştırdık. Üniversite Eğitim-Bir-Sen şubesi olarak her daim üyelerimizin talep ve beklentilerini en üst perdeden dilendirmeye ve çözüme kavuşturulması için mücadele etmeye devam edeceğiz. Gerek Türkiye genelinde gerekse üniversitemiz özelinde üyelerimizin her türlü problemini çözme noktasında, Eğitim-Bir-Sen daima çözüm mercii olmuştur. Bu açıdan, taleplerimizin imkanlar nispetinde çözülmesi konusunda her türlü desteğini sağlayan Rektörümüz Sayın İbrahim Çapak’a teşekkür ederiz” denildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.