424 okunma

Milli Eğitim Müdüründen ‘Ekip Ruhu’ Vurgusu

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya gelen İl Müdürü Yücel, eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde ilçe milli eğitim müdürleri olarak üzerlerine büyük görev düştüğünü belirterek, ilçe başarısının yükseltilmesi için ekip ruhu ile hareket etmelerinin önemini vurguladı.

ABONE OL
Eylül 3, 2022 10:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Müdürlük idarecilerinin katılımıyla geniş kapsamlı bir değerlendirme toplantısı düzenlendi. Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürleri tarafından ilçelerinde yürütülen ve planlanan projeler, eğitim kalitesinin artmasına yönelik çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verildi.

EKİP RUHU VE KOORDİNASYONA DİKKAT ÇEKTİ
Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Yücel, eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde ilçe milli eğitim müdürleri olarak üzerlerine büyük görev düştüğünü belirterek, ilçe başarısının yükseltilmesi için ekip ruhu ile hareket etmelerinin önemini vurguladı.

Yücel ayrıca, ilçe milli eğitim müdürlerinin yapılan faaliyetlerin yürütülmesinde ve koordinasyonun sağlanmasında gerekli hassasiyeti göstereceklerine inandığını dile getirdi.

İLÇELERDEKİ ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI
Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürler ilçelerinde yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçelerde yürütülen projeler, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı proje planlamaları, Merkezi sınavların değerlendirilmesi, DYK kursları ve diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıda okul ve kurumların sene başı işlemleri, taşıma merkezleri, okul ve kurum tadilat, onarım ve bakım işlemleri, destekleme ve yetiştirme kursları, yönetici, öğretmen ve personel yer değişikliği ve atama işlemleri, zümre toplantıları, özel eğitim iş ve işlemleri, yerel ve ulusal projeler ile LGS analiz sonuçlarının değerlendirilmesi, YKS sonuçlarının değerlendirilmesi, Ortaöğretim okullarında nakil iş ve işlemlerinin hassasiyet ile takip edilmesi ile ilgili son durum bilgileri paylaşıldı.

İl Müdürü Halil Yücel’in genel bir değerlendirme konuşması ve iyi dileklerinin ardından toplantıya katılan herkese teşekkür etmesiyle toplantı sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

matadorbet