262 okunma

Tiryaki, Özür Diledi!

Saadet Partisi İl Başkanı M. Fatih Tiryaki; “İşletme sahibi hemşerimizden, Söğütçeşme kavurması yetkilileri ve çalışanları olmak üzere, ilimizle bir alakası olmadığını düşünerek işletme hakkında yaptığımız yanlış yorumdan ötürü tüm halkımızdan özür dileriz.”

ABONE OL
Aralık 16, 2022 20:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Saadet Partisi İl Başkanı M. Fatih Tiryaki, tanıtım günlerinde Söğütçeşme kavurmasını bilmediklerini ve bilmeden yorum yaptıklarını belirterek, özür diledi.

Tiryaki, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“8-11 Aralık tarihlerinde İstanbul’da yapılan İlimiz tanıtım günlerinde, Söğütçeşme Kavurması adında bir stant açılmış olduğunu gördük. Alanda bulunan ve ilimizin olmayan birçok ürün gibi, Söğütçeşme Kavurmasını da daha önceden duymamış olduğumuz için, ilimiz ile alakası yoktur şeklinde değerlendirdik. Soğukçeşme kavurmasının isminin farklı kişiler tarafından yanlış yazılmış olduğunu düşündük. Bu vesileyle hemşerimiz olan ve İstanbul’da faaliyet gösteren Söğütçeşme işletmecilerine haksızlık yapmış olduk. Dolayısıyla Söğütçeşme kavurması sahibi Ramazan beyin (telefonumuzda dahi numarası soğukçeşme olarak kayıtlı idi) bizi arayarak ” Yıllarca Soğukçeşme kavurma olarak hizmet verdikleri işletmenin durumunun değiştiğini ve isimlerini Söğütçeşme Kavurma olarak değiştirdiklerini ”bize iletmeleri üzerine, basın açıklaması yapmayı zaruri gördük.”

“ÖZÜR DİLEMEK ERDEMDİR”
“Yaklaşık 2 yıldır İl başkanlığı yapıyorum. Basına yansıyan onlarca haberimiz oldu. Gayemiz şehrimize ve insanımıza fayda sağlamaktır. Bu bağlamda güzellikler kimden gelirse gelsin teşekkür edeceğimiz gibi, yanlış kimden gelirse gelsin onu düzeltmek için de eleştiririz. Eksiğimizin olduğu noktada da özür dilemeyi erdem biliriz. Dolayısıyla İşletme sahibi hemşehrimiz Ramazan beyden, Söğütçeşme kavurması yetkilileri ve çalışanları olmak üzere, ilimizle bir alakası olmadığını düşünerek işletme hakkında yaptığımız yanlış yorumdan ötürü tüm halkımızdan özür dileriz. Söğütçeşme kavurmasının ilimizin tanıtımına fayda sağlamasını diler, kendilerine çalışma hayatlarında başarılar dileriz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.