Bingöl Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alacak
763 okunma

Bingöl Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alacak

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alımı yapacak. 10 Haziran 2024 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanan ilanla birlikte destek personeli, güvenlik görevlisi, teknisyen ve büro personeli gibi çeşitli pozisyonlar için KPSS puanı esas alınarak personel alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
Haziran 19, 2024 17:41
Bingöl Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Üniversite rektörlüğünden yapılan açıklamada, “Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın ek 2. maddesinin (b) fıkrasına uyarınca 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacağı” belirtildi.

Başvuru Adresi ve Süresi

Adayların başvuru formu ve ilanda belirtilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Bingöl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Başvurular için posta adresi “Selahaddin-i Eyyübi Mah. Üniversite Cad No:1 Merkez/Bingöl” olarak belirtilmiştir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Bingöl Üniversitesi sorumlu olmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi

Başvurular 24 Haziran 2024 tarihine kadar yapılabilecektir.

Detaylı başvuru şartları ve pozisyonlarla ilgili daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.