Canlı Sonuçlar - Bingöl Güncel.tvBingöl Güncel.tv

23 Ekim 2021 - 04:23
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Mannheim Mannheim
- : -
FSV Zwickau FSV Zwickau
15:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
15:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
1860 Münih 1860 Münih
15:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
15:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
SC Verl SC Verl
15:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
- : -
Meppen Meppen
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
- : -
Karlsruher Karlsruher
14:30
Nürnberg Nürnberg
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
14:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Darmstadt 98 Darmstadt 98
21:30
Schalke 04 Schalke 04
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
16:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Freiburg Freiburg
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
19:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
M'gladbach M'gladbach
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Chemnitzer Chemnitzer
- : -
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
14:00
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
- : -
Altglienicke Altglienicke
14:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
- : -
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
14:30
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
- : -
Altona 93 Altona 93
15:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
SV Straelen SV Straelen
15:00
Hessen Kassel Hessen Kassel
- : -
Schott Mainz Schott Mainz
15:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
Buchbach Buchbach
15:00
Rosenheim Rosenheim
- : -
Rain am Lech Rain am Lech
15:00
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
- : -
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
15:00
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
- : -
Bahlinger SC Bahlinger SC
15:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
15:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
15:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
15:00
FCA Walldorf FCA Walldorf
- : -
Mainz 05 II Mainz 05 II
15:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
15:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
15:00
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
- : -
SV Heimstetten SV Heimstetten
15:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
- : -
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
15:00
Schalke 04 II Schalke 04 II
- : -
VfB Homberg VfB Homberg
15:00
Elversberg Elversberg
- : -
FC Giessen FC Giessen
15:00
Uerdingen Uerdingen
- : -
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
15:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
15:00
Pipinsried Pipinsried
- : -
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
16:00
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
- : -
Hannover 96 II Hannover 96 II
16:00
Jeddeloh Jeddeloh
- : -
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
- : -
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Hartford Athletic Hartford Athletic
1 - 2
Charlotte Independence Charlotte Independence
17'
Real Monarchs Real Monarchs
0 - 0
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
ANDORRA 2. LİGİ
21:30
Atletic Club Escaldes II Atletic Club Escaldes II
- : -
CF Atletic America CF Atletic America
21:30
UE Extremenya UE Extremenya
- : -
UE Engordany B UE Engordany B
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
CD Huila CD Huila
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
Wiliete Wiliete
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
52'
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
0 - 2
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
21:00
Tristan Suárez Tristan Suárez
- : -
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:30
Barracas Central Barracas Central
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
All Boys All Boys
- : -
Almagro Almagro
21:30
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
- : -
CA Mitre CA Mitre
23:10
Deportivo Moron Deportivo Moron
- : -
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
21:45
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
- : -
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:45
Kastrioti Kastrioti
- : -
Laçi Laçi
14:45
Egnatia Egnatia
- : -
Teuta Teuta
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
15:00
Shkumbini Shkumbini
- : -
Tomori Tomori
15:00
Apolonia Apolonia
- : -
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
15:00
KS Lushnja KS Lushnja
- : -
Besëlidhja Besëlidhja
15:00
Burreli Burreli
- : -
Bylis Bylis
15:00
KS Maliqi KS Maliqi
- : -
Terbuni Puke Terbuni Puke
15:00
FK Vora FK Vora
- : -
Besa Besa
15:00
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
- : -
Pogradeci Pogradeci
15:00
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
- : -
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
11:00
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
- : -
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
- : -
Dornbirn Dornbirn
15:30
Grazer AK Grazer AK
- : -
FC Liefering FC Liefering
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
14:45
Rotenberg Rotenberg
- : -
FC Lauterach FC Lauterach
15:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
- : -
SV Grödig SV Grödig
15:00
FC Anif FC Anif
- : -
St. Johann St. Johann
15:00
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
- : -
SV Innsbruck SV Innsbruck
15:00
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
- : -
Drassburg  Drassburg 
16:00
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
- : -
Dornbirner SV Dornbirner SV
17:00
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
- : -
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
17:00
Union Gurten Union Gurten
- : -
Kalsdorf Kalsdorf
17:00
SC Bregenz SC Bregenz
- : -
FC Egg FC Egg
17:00
Hohenems Hohenems
- : -
SC Röthis SC Röthis
17:00
Neusiedl Neusiedl
- : -
Stripfing Stripfing
17:30
Kitzbühel Kitzbühel
- : -
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
17:30
SC Imst SC Imst
- : -
SV Wörgl SV Wörgl
18:00
Seekirchen Seekirchen
- : -
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
20:00
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
- : -
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
Spittal Spittal
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Ried Ried
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
15:00
Sabah Sabah
- : -
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
17:15
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Emirates Emirates
BELARUS 1. LİGİ
13:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
Smorgon Smorgon
15:00
FK Vitebsk FK Vitebsk
- : -
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
17:00
FK Gomel FK Gomel
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
19:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
Isloch Isloch
BELARUS 2. LİGİ
13:00
Lida Lida
- : -
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
15:00
FC Baranovichi FC Baranovichi
- : -
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
17:00
Volna Volna
- : -
Orsha Orsha
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Standard Liege Standard Liege
19:30
Kortrijk Kortrijk
- : -
Oostende Oostende
19:30
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Zulte Waregem Zulte Waregem
21:45
Eupen Eupen
- : -
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
14:00
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
- : -
Velez Velez
14:00
Leotar Leotar
- : -
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
18:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Sarajevo Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
23:00
Juventude Juventude
- : -
Ceara SC Ceara SC
23:00
Santos Santos
- : -
America Mineiro America Mineiro
BREZİLYA SERİE B
MS
Guarani Guarani
1 - 2
Confiança Confiança
DA
Avai FC Avai FC
0 - 0
Cruzeiro Cruzeiro
22:30
EC Vitoria EC Vitoria
- : -
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
BREZİLYA SERİE C
23:00
Paysandu Paysandu
- : -
Ituano FC Ituano FC
BULGARİSTAN 1. LİGİ
14:15
Botev Vratsa Botev Vratsa
- : -
Cherno More Varna Cherno More Varna
16:30
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
Slavia Sofya Slavia Sofya
18:45
Levski Sofya Levski Sofya
- : -
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
CAF KONFEDERASYON KUPASI
17:00
Cotonsport Cotonsport
- : -
Orapa United FC Orapa United FC
19:00
ASFA Yennenga ASFA Yennenga
- : -
Binga FC Binga FC
20:00
Al Masry Al Masry
- : -
URA FC URA FC
20:00
JS Saoura JS Saoura
- : -
Concorde Concorde
20:00
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
- : -
Biashara United Biashara United
20:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
Bayelsa United Bayelsa United
22:00
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Azam FC Azam FC
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
16:00
ES Sahel ES Sahel
- : -
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
16:00
Zanaco Zanaco
- : -
Al-Merreikh Al-Merreikh
16:00
Royal Leopards Royal Leopards
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
17:00
TP Mazembe TP Mazembe
- : -
AmaZulu AmaZulu
18:00
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
As Otoho D'oyo As Otoho D'oyo
19:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
USGN USGN
21:00
Raja Casablanca Raja Casablanca
- : -
LPRC Oilers LPRC Oilers
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
- : -
USM Alger USM Alger
18:00
WA Tlemcen WA Tlemcen
- : -
NC Magra NC Magra
18:00
RC Arbaa RC Arbaa
- : -
US Biskra US Biskra
18:00
Paradou AC Paradou AC
- : -
ASO Chlef ASO Chlef
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Pardubice Pardubice
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
17:00
Slovacko Slovacko
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
17:00
Slovan Liberec Slovan Liberec
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
ERT
Karvina Karvina
0 - 0
Banik Ostrava Banik Ostrava
ÇEKYA 2. LİGİ
11:15
Dukla Prag Dukla Prag
- : -
Usti nad Labem Usti nad Labem
11:15
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
- : -
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
11:15
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
Pribram Pribram
15:30
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
- : -
MFK Vyskov MFK Vyskov
16:30
Opava Opava
- : -
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
16:30
SK Lisen SK Lisen
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
ÇEKYA 3. LİGİ
11:15
Banik Sokolov Banik Sokolov
- : -
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
11:15
Motorlet Prag Motorlet Prag
- : -
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
11:15
Jablonec B Jablonec B
- : -
Pardubice II Pardubice II
11:15
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
SK Rakovnik SK Rakovnik
11:15
FC Vratimov FC Vratimov
- : -
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
11:30
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
- : -
Loko Vltavin Loko Vltavin
11:30
Povltava FA Povltava FA
- : -
FK Admira Prag FK Admira Prag
12:00
Teplice B Teplice B
- : -
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
15:00
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
- : -
Uhersky Brod Uhersky Brod
15:30
FK Blansko FK Blansko
- : -
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
15:30
Slovan Rosice Slovan Rosice
- : -
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
15:30
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
- : -
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
15:30
Slovan Velvary Slovan Velvary
- : -
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
15:30
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
- : -
Zbuzany Zbuzany
15:30
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
- : -
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
ÇİN KUPASI
14:30
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
- : -
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
14:30
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
- : -
Shenzhen FC Shenzhen FC
14:30
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
- : -
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
14:30
Shandong Taishan Shandong Taishan
- : -
Wuhan FC Wuhan FC
DANİMARKA 1. LİGİ
13:45
Horsens Horsens
- : -
Lyngby Lyngby
15:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Fredericia Fredericia
DANİMARKA 2. LİGİ
15:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
- : -
Brabrand Brabrand
15:00
Middelfart Middelfart
- : -
Næstved Næstved
15:00
Hillerød Hillerød
- : -
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
16:00
B 93 B 93
- : -
Skive Skive
EKVADOR PRİMERA
60'
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
1 - 0
Aucas Aucas
23:00
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
- : -
Mushuc Runa Mushuc Runa
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
14:15
Bali United Bali United
- : -
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
16:45
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
- : -
Arema Arema
ESTONYA 2. LİGİ
15:00
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
- : -
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
ESTONYA KUPASI
13:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
13:00
Vastseliina FC Tannem Vastseliina FC Tannem
- : -
JK Tabasalu JK Tabasalu
13:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
FC Elva FC Elva
13:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
- : -
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
16:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FAS PREMİER LİGİ
20:15
MAS Fes MAS Fes
- : -
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
22:30
Hassania Agadir Hassania Agadir
- : -
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
- : -
KuFu-98 KuFu-98
14:00
JäPS JäPS
- : -
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
14:00
PeKa PeKa
- : -
NJS NJS
14:00
FC Kiffen FC Kiffen
- : -
Reipas Reipas
14:00
Atlantis Atlantis
- : -
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
14:00
Pepo Pepo
- : -
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
Honka Honka
- : -
Haka Haka
17:00
Mariehamn Mariehamn
- : -
KTP KTP
17:00
KuPS KuPS
- : -
HIFK HIFK
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
15:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
Gnistan Gnistan
15:00
MP MP
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
15:00
VPS Vaasa VPS Vaasa
- : -
Jaro Jaro
15:00
Musa Pori Musa Pori
- : -
Klubi 04 Klubi 04
15:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
TPS Turku TPS Turku
15:00
PK 35 PK 35
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA LİGUE 1
18:00
Nantes Nantes
- : -
Clermont Clermont
22:00
Lille Lille
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
FRANSA LİGUE 2
16:00
Paris FC Paris FC
- : -
Toulouse Toulouse
20:00
Amiens SC Amiens SC
- : -
Valenciennes Valenciennes
20:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Nancy Nancy
20:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Caen Caen
20:00
Guingamp Guingamp
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
20:00
Grenoble Grenoble
- : -
Dijon Dijon
20:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Rodez AF Rodez AF
20:00
Havre AC Havre AC
- : -
Pau FC Pau FC
20:00
Sochaux Sochaux
- : -
US Quevilly US Quevilly
GALLER 2. LİGİ
16:30
Airbus UK Airbus UK
- : -
Prestatyn Town FC Prestatyn Town FC
16:30
Carmarthen Carmarthen
- : -
Briton Ferry Briton Ferry
16:30
Llandudno Llandudno
- : -
Buckley Town Buckley Town
16:30
Holywell Town Holywell Town
- : -
Llangefni Town Llangefni Town
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
- : -
Holyhead Hotspur Holyhead Hotspur
16:30
Guilsfield Guilsfield
- : -
Colwyn Bay Colwyn Bay
16:30
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
- : -
Llantwit Major F.C. Llantwit Major F.C.
16:30
Trefelin Trefelin
- : -
Swansea University Swansea University
16:30
Penrhyncoch Penrhyncoch
- : -
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
GALLER PREMİER LİGİ
16:30
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Cefn Druids Cefn Druids
16:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Connahs Quay Connahs Quay
16:30
Bala Town Bala Town
- : -
Barry Town Barry Town
19:15
Newtown Newtown
- : -
Caernarfon Town Caernarfon Town
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
- : -
Coban Imperial Coban Imperial
21:00
Iztapa Iztapa
- : -
CSD Municipal CSD Municipal
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
-
Venda FC Venda FC
- 0
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
-
TS Sporting FC TS Sporting FC
- 0
Polokwane City Polokwane City
-
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
- 0
JDR Stars JDR Stars
-
Uthongathi FC Uthongathi FC
- 0
Pretoria Callies Pretoria Callies
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
18:30
Cape Town City Cape Town City
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
- : -
AEL Limassol AEL Limassol
19:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
- : -
Pafos FC Pafos FC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
07:30
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
- : -
Anyang Anyang
10:00
Bucheon Bucheon
- : -
Chungnam Asan Chungnam Asan
10:00
Ansan Greeners Ansan Greeners
- : -
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
12:30
Busan I'Park Busan I'Park
- : -
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
12:30
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
- : -
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
GÜNEY KORE 3. LİGİ
08:00
Yangju Citizen Yangju Citizen
- : -
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
09:00
Cheongju FC Cheongju FC
- : -
Gimhae Gimhae
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
- : -
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
09:00
Gangneung City Gangneung City
- : -
Mokpo City FC Mokpo City FC
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16:00
NK Osijek NK Osijek
- : -
Dragovoljac Dragovoljac
18:05
Hajduk Split Hajduk Split
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
19:45
Utrecht Utrecht
- : -
Heerenveen Heerenveen
21:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Heracles Almelo Heracles Almelo
22:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
17:30
Roda Roda
- : -
Emmen Emmen
HONG KONG 1. LİGİ
11:30
Kitchee Kitchee
- : -
Eastern Football Eastern Football
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Rotherham United Rotherham United
17:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Lincoln City Lincoln City
17:00
Morecambe Morecambe
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
17:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Oxford United Oxford United
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Cambridge United Cambridge United
17:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Gillingham Gillingham
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Cheltenham Town Cheltenham Town
17:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
17:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Portsmouth Portsmouth
17:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
17:00
Sunderland Sunderland
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
İNGİLTERE 2. LİGİ
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Crawley Town Crawley Town
17:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
17:00
Exeter City Exeter City
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Northampton Town Northampton Town
17:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Bradford City Bradford City
17:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
17:00
Stevenage Stevenage
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
17:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
- : -
Newport County Newport County
17:00
Port Vale Port Vale
- : -
Colchester United Colchester United
17:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Salford City Salford City
17:00
Walsall Walsall
- : -
Barrow Barrow
17:00
Rochdale Rochdale
- : -
Sutton United Sutton United
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Chelsea Chelsea
- : -
Norwich City Norwich City
17:00
Everton Everton
- : -
Watford Watford
17:00
Crystal Palace Crystal Palace
- : -
Newcastle United Newcastle United
17:00
Southampton Southampton
- : -
Burnley Burnley
17:00
Leeds United Leeds United
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
19:30
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Manchester City Manchester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Cardiff City Cardiff City
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Millwall Millwall
- : -
Stoke City Stoke City
17:00
Luton Town Luton Town
- : -
Hull City Hull City
17:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
17:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Swansea City Swansea City
17:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
- : -
Reading Reading
17:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Bristol City Bristol City
17:00
Blackpool Blackpool
- : -
Preston North End Preston North End
17:00
Coventry City Coventry City
- : -
Derby County Derby County
17:00
Peterborough United Peterborough United
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
17:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Notts County Notts County
- : -
Stockport County Stockport County
17:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Southend United Southend United
17:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
17:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Altrincham Altrincham
17:00
Barnet Barnet
- : -
Wrexham Wrexham
17:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Bromley Bromley
17:00
Weymouth Weymouth
- : -
Wealdstone Wealdstone
17:00
Torquay United Torquay United
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
19:20
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Woking Woking
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
17:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Curzon Ashton Curzon Ashton
ERT
Gateshead Gateshead
0 - 0
Brackley Town Brackley Town
17:00
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
- : -
Slough Town Slough Town
17:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
Bradford PA Bradford PA
17:00
Oxford City Oxford City
- : -
Chelmsford Chelmsford
17:00
York City York City
- : -
Chester Chester
17:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
Hungerford Town Hungerford Town
17:00
Guiseley Guiseley
- : -
Chorley Chorley
17:00
Billericay Billericay
- : -
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
17:00
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
17:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
17:00
Darlington Darlington
- : -
Leamington Leamington
17:00
Blyth Spartans Blyth Spartans
- : -
Boston United Boston United
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
17:00
Kettering Town Kettering Town
- : -
Southport Southport
17:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
17:00
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
Hereford Hereford
17:00
Maidstone United Maidstone United
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
17:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
- : -
Welling United Welling United
17:00
Bath City Bath City
- : -
St.Albans City St.Albans City
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:30
Finn Harps Finn Harps
- : -
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:30
Longford Town Longford Town
- : -
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Montrose Montrose
- : -
East Fife East Fife
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Falkirk Falkirk
17:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Clyde Clyde
17:00
Airdrieonians Airdrieonians
- : -
Dumbarton Dumbarton
İSKOÇYA KUPASI
17:00
Dalbeattie Star Dalbeattie Star
- : -
Rothes Rothes
17:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Bo'ness United Bo'ness United
17:00
Preston Preston
- : -
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
17:00
East Stirlingshire East Stirlingshire
- : -
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Jeanfield Swifts Jeanfield Swifts
17:00
Formartine United Formartine United
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
17:00
Brechin City Brechin City
- : -
Haddington Athletic Haddington Athletic
17:00
St. Cuthbert Wanderers St. Cuthbert Wanderers
- : -
Gala Fairydean Gala Fairydean
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Huntly Huntly
17:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
Buckie Thistle Buckie Thistle
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Civil Service Strollers Civil Service Strollers
17:00
Broomhill Broomhill
- : -
Tranent Juniors Tranent Juniors
17:00
Berwick Rangers Berwick Rangers
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
17:00
Stranraer Stranraer
- : -
Darvel Darvel
17:00
Banks o'Dee Banks o'Dee
- : -
Nairn County Nairn County
17:00
East Kilbride East Kilbride
- : -
Stirling University Stirling University
17:00
Brora Rangers Brora Rangers
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
17:00
Dunbar United Dunbar United
- : -
Lothian Thistle Lothian Thistle
17:00
Sauchie Juniors Sauchie Juniors
- : -
Dunipace Dunipace
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Hearts Hearts
- : -
Dundee Dundee
17:00
Ross County Ross County
- : -
Livingston Livingston
17:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Hibernian Hibernian
17:00
Dundee United Dundee United
- : -
Motherwell Motherwell
17:00
Celtic Celtic
- : -
St Johnstone St Johnstone
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Arbroath Arbroath
- : -
Ayr United Ayr United
17:00
Queen of South Queen of South
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
17:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Dunfermline Dunfermline
17:00
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Inverness Ct Inverness Ct
17:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Hamilton Hamilton
İSPANYA LA LİGA
15:00
Valencia Valencia
- : -
Mallorca Mallorca
17:15
Cadiz Cadiz
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
19:30
Elche Elche
- : -
Espanyol Espanyol
22:00
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Villarreal Villarreal
İSPANYA LA LİGA 2
17:00
Ibiza Ibiza
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
19:15
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
21:30
Malaga Malaga
- : -
Lugo Lugo
22:00
Leganes Leganes
- : -
Tenerife Tenerife
İSRAİL 1. LİGİ
18:00
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
- : -
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
18:45
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
19:30
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
20:30
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Qviding Qviding
- : -
Torns Torns
14:00
Gefle Gefle
- : -
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
14:00
Brommapojkarna Brommapojkarna
- : -
Sollentuna FK Sollentuna FK
14:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
- : -
Ljungskile Ljungskile
14:00
Tvaakers IF Tvaakers IF
- : -
Lunds BK Lunds BK
16:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
16:00
Österlen FF Österlen FF
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
17:00
Taby Taby
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
17:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
- : -
Hammarby TFF Hammarby TFF
17:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
Arlanda Arlanda
- : -
Gamla Upsala Gamla Upsala
14:00
Höganas BK Höganas BK
- : -
Vinbergs IF Vinbergs IF
14:00
Kungsangens IF Kungsangens IF
- : -
Karlbergs BK Karlbergs BK
14:00
IFK Lidingö IFK Lidingö
- : -
Jarfalla Jarfalla
14:00
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
- : -
FC Gute FC Gute
14:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
- : -
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
15:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
- : -
Kumla Kumla
15:00
Nosaby IF Nosaby IF
- : -
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
15:00
Smedby AIS Smedby AIS
- : -
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
15:00
Angered BK Angered BK
- : -
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
15:00
Dalstorps Dalstorps
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
15:00
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
- : -
IFK Skövde IFK Skövde
15:00
IFK Östersund IFK Östersund
- : -
Gottne Gottne
15:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
- : -
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
15:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
Onsala Onsala
15:00
Bodens BK Bodens BK
- : -
Frösö IF Frösö IF
15:00
Ytterhogdals Ytterhogdals
- : -
Taftea IK Taftea IK
15:00
Notvikens IK Notvikens IK
- : -
Storfors AIK Storfors AIK
15:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
- : -
Varbergs GIF Varbergs GIF
15:00
Angelholms Angelholms
- : -
Torslanda IK Torslanda IK
15:00
IK Gauthiod IK Gauthiod
- : -
Lidköpings Lidköpings
15:00
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
- : -
Enskede IK Enskede IK
15:00
Skelleftea Skelleftea
- : -
Stöde IF Stöde IF
15:00
Syrianska Syrianska
- : -
Rynninge Rynninge
16:00
FBK Balkan FBK Balkan
- : -
Karlskrona AIF Karlskrona AIF
16:00
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
- : -
Friska Viljor Friska Viljor
16:00
Kristianstads Kristianstads
- : -
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
16:00
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
- : -
Tyresö Tyresö
16:00
Rappe Go IF Rappe Go IF
- : -
BK Olympic BK Olympic
16:00
Eslovs Eslovs
- : -
IFK Berga IFK Berga
16:00
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
- : -
FC Rosengard FC Rosengard
16:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
- : -
Asarums IF Asarums IF
17:00
Sandviks Sandviks
- : -
Team TG FF Team TG FF
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Kalmar Kalmar
18:30
Hacken Hacken
- : -
Halmstad Halmstad
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Vasalund Vasalund
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
16:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
- : -
Orgryte Orgryte
16:00
Norrby Norrby
- : -
Öster Öster
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Vaduz Vaduz
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
19:00
Winterthur Winterthur
- : -
Kriens Kriens
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Young Boys Young Boys
- : -
Lausanne Lausanne
21:30
Grasshopper Grasshopper
- : -
Zurich Zurich
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Salernitana Salernitana
- : -
Empoli Empoli
19:00
Sassuolo Sassuolo
- : -
Venezia Venezia
21:45
Bologna Bologna
- : -
Milan Milan
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Benevento Benevento
- : -
Cosenza Cosenza
15:00
Monza Monza
- : -
Cittadella Cittadella
15:00
Lecce Lecce
- : -
Perugia Perugia
15:00
Ternana Ternana
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
17:15
Frosinone Frosinone
- : -
Ascoli Ascoli
19:30
Brescia Brescia
- : -
Cremonese Cremonese
İTALYA SERİE C LİGİ
18:30
Imolese Imolese
- : -
Grosseto Grosseto
18:30
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Gubbio Gubbio
18:30
Teramo Teramo
- : -
Cesena Cesena
18:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Fermana Fermana
18:30
Robur Siena Robur Siena
- : -
Pescara Pescara
18:30
Lucchese Lucchese
- : -
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
09:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
11:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
JAPONYA J-2 LİGİ
08:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
08:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
08:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
- : -
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
09:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
- : -
Ehime FC Ehime FC
JAPONYA J-3 LİGİ
07:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
- : -
Grulla Morioka Grulla Morioka
09:00
Kagoshima United Kagoshima United
- : -
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
KARADAĞ 1. LİGİ
-
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
- 0
Decic Tuzi Decic Tuzi
-
Jezero Jezero
- 0
Sutjeska Sutjeska
-
FK Podgorica FK Podgorica
- 0
Mornar Bar Mornar Bar
-
Zeta Zeta
- 0
Petrovac Petrovac
-
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
- 0
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS
AD Carmelita AD Carmelita
0 - 0
Municipal Liberia Municipal Liberia
MS
AD Aserri AD Aserri
0 - 1
Uruguay de Coronado Uruguay de Coronado
05:00
San Jose FC San Jose FC
- : -
AD Cofutpa AD Cofutpa
20:00
Municipal Garabito Municipal Garabito
- : -
Escorpiones de Belen Escorpiones de Belen
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
21'
AD San Carlos AD San Carlos
0 - 0
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Queens University Queens University
- : -
H&W Welders H&W Welders
17:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
- : -
Dundela FC Dundela FC
17:00
Loughgall Loughgall
- : -
Ards Ards
17:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
17:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
Institute Institute
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Glentoran Glentoran
- : -
Portadown Portadown
ERT
Crusaders Crusaders
0 - 0
Glenavon Glenavon
17:00
Coleraine Coleraine
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
17:00
Ballymena United Ballymena United
- : -
Cliftonville Cliftonville
LETONYA 1. LİGİ
14:00
Dinamo Riga Dinamo Riga
- : -
Grobina Grobina
15:00
Smiltene Smiltene
- : -
Rezekne Rezekne
15:00
Tukums 2000 Tukums 2000
- : -
Albatroz SC Albatroz SC
15:00
Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon
- : -
Auda Auda
15:00
JDFS Alberts JDFS Alberts
- : -
Super Nova Super Nova
LETONYA VİRSLİGA
14:00
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
- : -
Valmiera Valmiera
14:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
- : -
Riga FC Riga FC
-
FK Liepaja FK Liepaja
3 - 0
Noah Jurmala Noah Jurmala
LİTVANYA KUPASI
18:00
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
- : -
Panevezys Panevezys
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
- 0
UNA Strassen UNA Strassen
-
Racing FC Racing FC
- 0
US Mondorf US Mondorf
-
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
- 0
Union Titus Petange Union Titus Petange
-
Wiltz 71 Wiltz 71
- 0
Fola Esch Fola Esch
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
FC Shkupi FC Shkupi
- 0
Renova Renova
MALTA 1. LİGİ
16:00
Gudja United Gudja United
- : -
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
20:00
Mosta Mosta
- : -
Floriana Floriana
21:00
Gzira United Gzira United
- : -
Balzan Youths Balzan Youths
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
05:00
Mazatlan FC Mazatlan FC
- : -
Queretaro Queretaro
MOLDOVA 1. LİGİ
14:00
Floresti Floresti
- : -
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
17:00
Milsami Orhei Milsami Orhei
- : -
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
17:00
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
CSF Balti CSF Balti
NON LİG PREMİER
17:00
Nantwich Town Nantwich Town
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
- : -
Chesham United Chesham United
17:00
Truro City Truro City
- : -
Gosport Borough Gosport Borough
17:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Salisbury City Salisbury City
17:00
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
17:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
- : -
Ashton United Ashton United
17:00
Witton Albion Witton Albion
- : -
United Of Manchester United Of Manchester
17:00
Whitby Whitby
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
17:00
South Shields South Shields
- : -
Buxton Buxton
17:00
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
17:00
Hyde United Hyde United
- : -
Scarborough Scarborough
17:00
Yate Town Yate Town
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
17:00
Tiverton Tiverton
- : -
Metropolitan Police Metropolitan Police
17:00
Poole Town Poole Town
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
17:00
Kings Langley Kings Langley
- : -
Merthyr Town Merthyr Town
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
17:00
Grantham Town Grantham Town
- : -
Warrington Town Warrington Town
17:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
- : -
Atherton Collieries Atherton Collieries
17:00
Tamworth Tamworth
- : -
Leiston Leiston
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
17:00
Alvechurch Alvechurch
- : -
Barwell Barwell
17:00
Basford United Basford United
- : -
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
17:00
St Ives Town St Ives Town
- : -
Hednesford Town Hednesford Town
17:00
Royston Town Royston Town
- : -
Coalville Town Coalville Town
17:00
Redditch United Redditch United
- : -
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
17:00
Hitchin Town Hitchin Town
- : -
Stratford Town Stratford Town
17:00
Needham Market Needham Market
- : -
Rushall Olympic Rushall Olympic
17:00
Mickleover Sports Mickleover Sports
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
17:00
Lancaster City Lancaster City
- : -
Matlock Town Matlock Town
17:00
Stourbridge Stourbridge
- : -
Lowestoft Town Lowestoft Town
17:00
Hendon Hendon
- : -
Taunton Town Taunton Town
17:00
Dorchester Town Dorchester Town
- : -
Farnborough Town Farnborough Town
NORVEÇ 1. LİGİ
14:30
Jerv Jerv
- : -
Start Start
NORVEÇ 2. LİGİ
13:30
Baerum Baerum
- : -
Senja Senja
14:30
Oygarden FK Oygarden FK
- : -
FK Arendal FK Arendal
15:00
Egersunds Egersunds
- : -
Fram Larvik Fram Larvik
16:30
Tromsdalen Tromsdalen
- : -
Kvik Halden Kvik Halden
17:00
Moss Moss
- : -
Floro Floro
18:00
Floya Floya
- : -
Kongsvinger Kongsvinger
NORVEÇ ELİTESERİEN
17:00
Viking Viking
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Stabaek Stabaek
- : -
Molde Molde
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
13:15
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
- : -
Lokomotiv Tashkent Lokomotiv Tashkent
13:45
Mashal Mubarek Mashal Mubarek
- : -
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
21:15
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
Alianza Atletico Alianza Atletico
23:30
Universitario Universitario
- : -
Cusco FC Cusco FC
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
16:00
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
19:00
GKS Katowice GKS Katowice
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
21:30
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
POLONYA 2. LİGİ
15:00
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
15:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
15:55
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
16:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
16:00
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
16:00
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
16:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
- : -
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
19:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
POLONYA EKSTRAKLASA
13:30
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
16:00
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
- : -
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
18:30
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
21:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Penafiel Penafiel
- : -
Rio Ave Rio Ave
16:00
Casa Pia Casa Pia
- : -
Chaves Chaves
17:30
FC Porto B FC Porto B
- : -
Farense Farense
20:00
Benfica B Benfica B
- : -
Academica Academica
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Santa Clara Santa Clara
- : -
Famalicao Famalicao
20:00
Tondela Tondela
- : -
Porto Porto
22:30
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Moreirense Moreirense
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
18:00
Barcelona B Barcelona B
- : -
Alcoyano Alcoyano
18:00
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Real Union Real Union
18:00
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Talavera Talavera
20:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
20:00
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
SD Logrones SD Logrones
20:00
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Castellon Castellon
20:00
Algeciras Algeciras
- : -
Real Betis B Real Betis B
22:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
Andorra Andorra
22:00
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
ROMANYA LİGA 1
15:00
FC Voluntari FC Voluntari
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
17:30
CS Mioveni CS Mioveni
- : -
Botosani Botosani
20:30
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
- : -
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
RUSYA 1. LİGİ
12:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
13:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
14:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
15:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
16:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
17:00
Fakel Fakel
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
17:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
17:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
PFC Kuban PFC Kuban
17:00
Kamaz Kamaz
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
19:00
Baltika Baltika
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
16:30
Rostov Rostov
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
19:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
SAN MARİNO 1. LİGİ
16:00
Domagnano Domagnano
- : -
Tre Fiori Tre Fiori
16:00
SS Virtus SS Virtus
- : -
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
16:00
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
- : -
FC Fiorentino FC Fiorentino
16:00
San Giovanni San Giovanni
- : -
Cailungo Cailungo
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:00
Mladost Lucani Mladost Lucani
- : -
Kolubara Kolubara
18:00
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Metalac Metalac
SLOVAKYA 2. LİGİ
13:30
FK Humenne FK Humenne
- : -
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
15:00
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
- : -
MFK Skalica MFK Skalica
15:30
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
- : -
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
15:30
Zilina II Zilina II
- : -
FK Kosice FK Kosice
15:30
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
- : -
Puchov Puchov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
19:00
Senica Senica
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
19:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
Trencin Trencin
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Bravo Bravo
- : -
Domzale Domzale
18:00
Aluminij Aluminij
- : -
NK CM Celje NK CM Celje
21:15
Koper Koper
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
SLOVENYA 2. LİGİ
16:00
Rogaska Rogaska
- : -
Nafta Nafta
16:00
Ilirija Ljubljana Ilirija Ljubljana
- : -
Primorje Primorje
16:00
Gorica Gorica
- : -
Drava Ptuj Drava Ptuj
16:00
Bilje Bilje
- : -
NK Krsko NK Krsko
20:00
NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
- : -
Triglav Triglav
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
- : -
İstanbulspor İstanbulspor
16:00
Tuzlaspor Tuzlaspor
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
19:00
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
- : -
Menemenspor Menemenspor
19:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
- : -
Kasımpaşa Kasımpaşa
16:00
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
- : -
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
16:00
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
19:00
Göztepe Göztepe
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:20
Abha Abha
- : -
Al Fateh Al Fateh
20:00
Al Hilal Al Hilal
- : -
Al-Raed Al-Raed
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
1 - 2
Puerto Montt Puerto Montt
21:30
Magallanes Magallanes
- : -
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
- : -
Samut Prakan City Samut Prakan City
14:00
Muang Thong United Muang Thong United
- : -
Police Tero Police Tero
14:00
Chonburi Chonburi
- : -
Chiangmai FC Chiangmai FC
15:00
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Khon Kaen United Khon Kaen United
TFF 2. LİG
İPT
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
0 - 0
Kırklarelispor Kırklarelispor
13:00
Somaspor Somaspor
- : -
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
14:00
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
14:00
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
- : -
Turgutluspor Turgutluspor
14:00
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
- : -
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
14:00
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
- : -
Eskişehirspor Eskişehirspor
14:00
Adıyaman FK Adıyaman FK
- : -
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
14:00
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
- : -
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
14:00
İnegölspor İnegölspor
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
14:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
14:00
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
- : -
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
19:00
Çorum FK Çorum FK
- : -
Sarıyer Sarıyer
19:00
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
- : -
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
19:00
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
19:00
Ankaraspor Ankaraspor
- : -
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
19:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Pazarspor Pazarspor
19:00
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
- : -
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
19:00
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
- : -
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
19:00
Akhisarspor Akhisarspor
- : -
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
TFF 3. LİG
13:00
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
- : -
Çarşambaspor Çarşambaspor
14:00
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
- : -
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
14:00
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
- : -
Beyoğlu Yeni Çarşı FK Beyoğlu Yeni Çarşı FK
14:00
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
14:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
- : -
Çatalcaspor Çatalcaspor
14:00
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
- : -
Yomraspor Yomraspor
14:00
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
- : -
Altındağspor Altındağspor
14:00
Ceyhanspor Ceyhanspor
- : -
Fethiyespor Fethiyespor
14:00
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
- : -
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
14:00
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
- : -
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
14:00
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
- : -
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
14:00
Elazığspor Elazığspor
- : -
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
14:00
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
- : -
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
14:00
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
- : -
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
14:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
- : -
Karşıyaka Karşıyaka
14:00
Ofspor Ofspor
- : -
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
14:00
Edirnespor Edirnespor
- : -
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
14:00
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
- : -
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
14:00
Hendekspor Hendekspor
- : -
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
14:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
- : -
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
14:00
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
- : -
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
14:00
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
- : -
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
14:00
Hacettepe Hacettepe
- : -
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
19:00
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK
- : -
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
TUNUS 1. LİGİ
16:30
CA Bizertin CA Bizertin
- : -
ES Hamam Sousse ES Hamam Sousse
16:30
CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
- : -
Tataouine Tataouine
16:30
CS Chebba CS Chebba
- : -
Esperance Zarzis Esperance Zarzis
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Prykarpattya Prykarpattya
- : -
Alians Lypova Dolyna Alians Lypova Dolyna
15:30
Pollisya Zhytomyr Pollisya Zhytomyr
- : -
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Veres Rivne Veres Rivne
- : -
FC Mariupol FC Mariupol
17:00
Vorskla Vorskla
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
19:30
Chernomorets O. Chernomorets O.
- : -
FC Lviv FC Lviv
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo Lara Deportivo Lara
1 - 1
Gran Valencia Gran Valencia
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Ionikos Ionikos
19:00
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Pas Giannina Pas Giannina
20:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 9 10 21
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
6 Galatasaray 9 2 17
7 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
8 Altay 10 0 15
9 İttifak Holding Konyaspor 9 3 14
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
12 Yukatel Kayserispor 9 -2 11
13 Gaziantep FK 9 -2 11
14 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
15 Medipol Başakşehir 9 -1 9
16 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
17 Göztepe 9 -4 8
18 GZT Giresunspor 9 -4 8
19 Kasımpaşa 9 -5 6
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
2 MKE Ankaragücü 9 12 21
3 BB Erzurumspor 9 5 18
4 Eyüpspor 9 4 17
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 9 -3 9
15 Manisa FK 9 -5 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 8 3 14
3 Isparta 32 Spor 7 4 14
4 Pazarspor 7 3 13
5 Zonguldak Kömürspor 8 3 13
6 Kırşehir Belediyespor 7 3 13
7 Bucaspor 1928 8 5 13
8 Nazilli Belediyespor 7 2 11
9 Karatay Termal 1922 Konyaspor 8 1 9
10 Şanlıurfaspor 6 1 9
11 Tarsus İdman Yurdu 7 -1 8
12 Uşakspor A.Ş. 7 -6 7
13 Akhisarspor 7 -5 7
14 Kırklarelispor 7 -2 7
15 Ankara Demirspor 7 -2 7
16 Anagold 24Erzincanspor 7 -3 6
17 Eskişehirspor 7 -11 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 6 -3 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Silahtaroğlu Vanspor FK 8 11 20
2 Sivas Belediyespor 8 13 18
3 Hekimoğlu Trabzon 8 11 18
4 Bodrumspor 8 11 16
5 Çorum FK 8 6 15
6 Ankaraspor 8 10 14
7 Sakaryaspor 8 6 14
8 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 8 2 14
9 Afjet Afyonspor 8 3 13
10 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
11 Serik Belediyespor 8 -3 12
12 İnegölspor 8 1 11
13 Somaspor 8 0 11
14 Sarıyer 8 -1 10
15 Diyarbekirspor 8 -2 7
16 Turgutluspor 8 -7 5
17 Ergene Velimeşespor 8 -15 4
18 Niğde Anadolu FK 8 -17 4
19 Adıyaman FK 8 -9 3
20 Kahramanmaraşspor 8 -20 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0

bsr abholung

Adana escort Ankara escort Bursa escort Antalya escort İzmir escort Mersin escort Samsun escort Eskişehir escort Bodrum escort Denizli escort Kayseri escort Konya escort Kuşadası escort Alanya escort İzmit escort Kocaeli escort Malatya escort Diyarbakır escort Dubai escort porno izle sex hikayeleri seks hikayeleri onrop paply.org