The Simpsons 2024 Kehanetleri Herkesi Endişelendirdi!
1553 okunma

The Simpsons 2024 Kehanetleri Herkesi Endişelendirdi!

The Simpsons dizisi, uzun bir geçmişi olan ve önceden birçok olayı doğru tahmin etmesiyle ünlü olan bir Amerikan yapımıdır. Bugün itibariyle dünya, 2024 yılına girdi, ve gözler bu dizinin daha önceki kehanetlerine çevrildi.

ABONE OL
Nisan 16, 2024 17:35
The Simpsons 2024 Kehanetleri Herkesi Endişelendirdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – 1989 yılında başlayan ve milyonlarca izleyiciye sahip olan dizinin hayranları, önceki kehanetlerinin gerçekleşmesiyle şaşkına dönmüştü. Donald Trump’ın başkanlığı, akıllı saatler, İngiliz milyarderlerin taşınması ve Titanic’i izlemeye giden denizaltının kayboluşu gibi birçok olay, yıllar öncesinden bu dizide işlenmişti.

Güneş Fırtınası Felaketi: Elektrik Kesintilerine Karşı Uyarı!

Dizi, 2024’te güneş fırtınasıyla ilgili bir senaryoyu kehanet etti. Bu senaryoya göre, güneş fırtınası dünya genelinde etkili olacak ve büyük çapta elektrik kesintilerine neden olacaktı. Bu kehanetin ardından İngiltere Başbakan Yardımcısı Oliver Dowden, olası bir felaket durumunda dijital cihazların kullanılamama riskine karşı halkı, mum ve pille çalışan radyo stoklamaya çağırmıştı.

Maymun Çiçeği Virüsü: Yeni Bir Salgın mı Geliyor?

Bir başka dikkat çekici kehanet ise dizinin bir bölümünde Homer Simpson’ın, evde maymun beslemesi sonucunda maymun çiçeği virüsüne yakalanmasıydı. Bu sahne, yeni bir salgına işaret ettiği ve dünya genelinde yayılacağı konusunda tartışmalara neden oluyor.

The Simpsons dizisi, 2024 yılına dair bu kehanetleriyle bir kez daha izleyicileri heyecanlandırırken, gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda ise herkes merak içinde. [BGHA]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.