275 okunma

‘Eğitimde İş Birliği Protokolü’ İmzalandı

Vali Kadir Ekinci başkanlığında, Bingöl İl Müftülüğü ile Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ‘Eğitimde İş Birliği Protokolü’ imzalandı.

ABONE OL
Ekim 26, 2022 06:54
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİNGÖL GÜNCEL TV – Valilik makamında Vali Ekinci başkanlığında gerçekleşen ‘Eğitimde İş Birliği Protokolü’ imza törenine İl Müftüsü Mustafa Topal ve İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel katıldı.

İl Müftülüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ‘Eğitimde İş Birliği Protokolü’ ile örgün ve yaygın eğitim kapsamındaki din eğitim ve öğretimi faaliyetlerinde, temel eğitim ve ortaöğretim çağındaki öğrencilere milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerin benimsetilmesi; onların mesleki, akademik, sportif, sanatsal, kültürel, sosyal ve yabancı dil gibi alanlarda yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi, çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerin kazandırılması, öğretmenlerin ve din görevlilerinin mesleki gelişmelerini desteklenmesi amaçlanıyor.

Protokol imzalama töreni, Vali Kadir Ekinci, İl Müftüsü Mustafa Topal ve İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’in imzasının ardından sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.